Sestdiena, 19. septembris

EMT e-konference “Neatbilstīgas migrācijas izaicinājumi Vidusjūras austrumdaļas un Rietumbalkānu maršrutā COVID-19 laikā”

EMT e-konference “Neatbilstīgas migrācijas izaicinājumi Vidusjūras austrumdaļas un Rietumbalkānu maršrutā COVID-19 laikā” notiks 2020. gada 24. jūnijā.

Konference sniegs iespēju dalībvalstu, ES iestāžu un starptautisko organizāciju pārstāvjiem apmainīties ar savām zināšanām un pieredzi saistībā ar nelikumīgās migrācijas novēršanu laikā, kad notiek COVID-19 pandēmija, kā arī ar viedokļiem par nākotnes perspektīvām šajā jomā.

Saskaņā ar politiskajām diskusijām, kas notika Horvātijas prezidentūras laikā, šī EMT videokonference dos iespēju  ekspertiem pārrunāt trīs svarīgus jautājumus: situācija Vidusjūras austrumu un Rietumbalkānu migrācijas maršrutā, migrantu kontrabandas tīklu apkarošana un migrantu pamattiesību aizsardzība un veicināšana.

Sīkāku konferences darba kārtību, kā arī reģistrācijas saiti, lūdzu, skatiet zemāk.

Lūdzu, apstipriniet savu klātbūtni, izmantojot šo saiti: https://unilu.webex.com/unilu/onstage/g.php?MTID=e480f9c8301fd4c9ccf4b37c97f53cf36

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet e-pasta ziņojumu ar saiti pievienoties konferencei un dalības noteikumus.

EMN HR Presidency conference_invitation

EMN HR Presidency conference_agenda