EMN

Tiešsaistes konference “Digitālā transformācija migrācijā”

Šī gada 30. aprīlī  no 11:30 līdz 18:00 Eiropas migrācijas tīkla Portugāles kontaktpunkts sadarbībā ar Portugāles Imigrācijas un robežu dienestu organizē konferenci “Digitālā transformācija migrācijā”.

Konference apvienos Eiropas un nacionālās ieinteresētās personas migrācijas jomā, kā arī ekspertus digitālajā pārveidē un mākslīgā intelekta tehnoloģijās, lai izsvērtu riskus un iespējas plašākai migrācijas procesu digitalizācijai.  Konferences dalībniekiem tiks sniegts pārskats par jaunākajām politikas norisēm Eiropas Savienības un nacionālā līmenī, kā arī tiks apskatīti praktiski piemēri par digitalizācijas procesu ieviešanu. Būs iespēja uzzināt inovatīvus piemērus kā digitālie rīki var sniegt atbalstu migrācijas procesu pārvaldībā, piemēram, izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģijas. Tāpat konferencē tiks apskatīta drošības un ētikas standartu ievērošana.

Konferenci atklās Portugāles iekšlietu ministrs Eduardo Cabrita, Eiropas Savienības iekšlietu komisārs Ylva Johansson, Starptautiskās migrācijas organizācijas ģenerāldirektors António Vitorino un Ekonomiskās sadarbības un attīstības ģenerālsekretārs Angel Gurría.

Zemāk ir pieejams konferences ieraksts.

 
Skip to content