EMN

EMT Zviedrijas prezidentūras konference

Aicinām apmeklēt EMT Zviedrija prezidentūras konferenci “Ar katastrofām saistīta pārvietošana un migrācija, klimata pārmaiņas un vides degradācija”, kas notiks 2023. gada 11. un 12. maijā Stokholmā.

Kā valstis pašlaik risina klimata pārmaiņu un pārvietošanas sekas? Kādus analītiskos rīkus un metodes varētu pielietot vai uzlabot, lai labāk prognozētu ar klimatu saistīto migrāciju? Kā mēs varam nodrošināt, ka dažādas politikās un akadēmiskās jomas, kas ir saistītas ar klimata pārmaiņām, pārvietošanu un migrāciju, tuvinās, veidojot visaptverošu redzējumu?

Šie ir daži no jautājumiem, kurus konference apspriedīs ar nozares ekspertiem interaktīvās paneļdiskusijās, piedaloties ES institūciju, starptautisko organizāciju, valstu valdību, akadēmisko aprindu un nevalstisko organizāciju skatījumus no dažādiem pasaules reģioniem. Konferences mērķis ir iegūt labāku izpratni par nākotnes izaicinājumiem, kā arī izpētīt stratēģijas un jaunās pieejas.

Galvenie runātāji ir:

Ilva Johansone, Eiropas iekšlietu komisāre (TBC)
Mikael Ribbenvik, Zviedrijas Migrācijas aģentūras ģenerāldirektors
Koko Vornere, IOM Globālā datu institūta direktore
Rainers Mincs, Centrāleiropas universitātes profesors

Pasākums notiks klātienē, ar iespēju pievienoties tiešsaistē.
Norises vieta: Münchenbryggeriet, Söder Mälarstrand 29, 7. stāvs, 118 25 STOCKHOLM, Zviedrija
Datums un laiks: 2023. gada 11. maijs no 9:00 līdz 16:00 un 2023. gada 12. maijs no 9:00 līdz 14:00
Valoda: angļu
Lai piedalītos personīgi, lūdzu, reģistrējieties šeit līdz 2023. gada 11. aprīlim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, izmantojot saiti, reģistrācija netiek automātiski apstiprināta. Apstiprinājums tiks nosūtīts nedēļas laikā pēc reģistrācijas.

Skip to content